Jak vidí styl Kanye West

Publikováno: 06.11.2010 12:31 | Petr Hájek

Poté, co si vybudoval rapper Kanye West jméno jako producent (po svém debutu v roce 2004 se stal brzy jedním z nejprodávanějších hudebníků ve své branži), rozšířil své portfolio zájmů i na blogging a co nás zajímá nejvíc - aktivně se realizuje při tvorbě různých módních doplňků a byl Vanity Fair označen podvakrát za nejlépe oblékaného muže. Podívejme se proto na jeho trumfy.

 

2010-11-06-1

 

1. Heather-Gray Balmain T-Shirt

„Tohle je zřejmě nejdůležitější věc v mém šatníku. Je to perfektní tričko, jelikož jde dohromady se vším. Je kapku těžší, nežli trička běžná, ale nic, co by běžný člověk nezvládl."

 

2010-11-06-2

 

2. Black Air Yeezys

„Když jsem je navrhoval, inspiroval jsem se celou řadou věcí: matriály, z nichž jsou vyrobeny batohy Fendi Spy, barvami používanými v jistém seriálu o robotech a také si svoje k celkovému dojmu řekly i tenisky Nike Mag z Back to The Future II. Prostě zkoušíme děti vzít do budoucnosti právě s těmito teniskami."

 

2010-11-06-2

 

3. RRL Jeans ve verzi Slim Boot Cut

„Když cestuji po světě, rád studuji, jak jsou na různých místech běžní lidé oblečeni. Většina mužů se obléká spíš praktičtěji (což má též i důvod). Navzdory názorům v hip-hopu panujícím jsou volnější jeansy stylovým vyjádřením, zatímco jeansy klasické a jaksi „obtaženější" jsou tradičnější."

 

2010-11-06-2

 

4. Vintage Levi Jean Jacket

„Jeansových bund mám asi pět a jsou skvělé - používám je totiž jako mezivrstvu pod bundou hlavní. Můžu ji tedy nosit pod žaketovým svrchníkem i jen tak na tričko. Tak či onak přidává na vintage klasickém a drsnějším dojmu u osoby."

 

2010-11-06-2

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!