Jak vypadat jako filmová hvězda?

Publikováno: 15.12.2010 10:06 | Petr Hájek Dnešní článek se ani tak nebude snažit o to, vnutit vám kopírování něčího stylu, jako spíše vás přinutit zamyslet se nad některými zajímavými stylovými variacemi právě u podobných hvězd.

 

Když už člověk nemá dokonalé tělo a vizáž, pak to chce aspoň neslevit na dokonalosti obleku, kravaty, košile a kapesníčku. Když jsou po ruce i šedé, šedomodré atd. oči, pak se tím samozřejmě také nic nepokazí...

 

2010-12-15-1

Zdroj: GQ.com

 


Další kousek vznikl kombinací svetru od Gucci a horní části od Calvina Kleina. Pochopitelně vás nic nenutí brát všechny věci u jedné konkrétní značky: pokud se vám třeba líbí kalhoty někde a sako zase onde, proč si dělat násilí a kupovat značku pro značku?

 

2010-12-15-1

Zdroj: GQ.com

 


Třetí pohledná kombinace vznikla za pomoci košile od D&G, kalhot od Dolce & Gabbana, řetízku od Tifany & Co. a hodinek od Omegy. Ačkoliv se jedná o sportovněji laděný komplet, jistě by se neztratil ani v kanceláři, kině apod.

 

2010-12-15-1

Zdroj: GQ.com

 


Vizáž šviháka jako z černobílého filmu 30. let vám zajistí i newyorkská košile od Thoma Browna a kravata od Bottega Veneta.

 

2010-12-15-1

Zdroj: GQ.com

 

Jestliže patří k vašemu stylu pro změnu doutníky a vizáž á la kmotr, pak by vás jistě mohla zaujmout tato sestava jako by vypadnuvší z gangsterského filmu. Oblek, košile a kravata jsou od Ralpha Laurena a klobouk od Borsalino (objeven byl u JJ Hat Center).

 

2010-12-15-5

Zdroj: GQ.com

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!