Jaké jsou hodinky OCEAN7 G-1 GMT?

Publikováno: 11.06.2010 12:34 | Petr Hájek Při volení svého stylu je obvykle pravidlem, že si jeden musí ujasnit, jestli se chce líbit spíš sobě anebo raději okolí. Dnes představené hodinky ovšem hravě zvládají obojí. 

 

 

Náramkové hodinky OCEAN7 G-1 GMT jsou přesně tím typem hodinek, které se líbí prakticky všem a nikoliv jen hodinkovým šílencům a technofilním maniakům. Modelů na trhu je od této firmy sice více, my dnes ovšem budeme mluvit zejména o tom, vyvedeném v celočerném matu. Jako sklíčko zde je oblíbený safírový křišťál a základní konstrukce pouzdra je z nerezu.

 

 

Hodinky jsou velmi štíhlé - mají jen 13 mm, takže se ani jednomu nechce věřit, že vydrží až do 300 metrů pod hladinu. Tedy samozřejmě štíhlé myšleno ve srovnání s jinými 300 m-enabled hodinkami. Hodinky se díky své hubenosti také snadno schovají pod libovolný typ oblečení, až na tričko přirozeně. Rozměry hodinek bez řemínku jsou cca 42 x 13 mm.

 

 

Vteřinová ručička je oranžová, takže je v okolní černi mimořádně dobře čitelná. Jak vidno z obrázků, hodinky jsou určitě vhodnější spíše pro muže, kterým vyhovují nepopsané ciferníky. Pokud jde o umělý řemínek, tak ten je velmi lehký a skvěle hodinky doplňuje. Hodinky zobrazují datum na tradičních 3 hodinách.

 

 

A jak jsou vlastně hodinky přesné? Během měsíce je časová odchylka typicky v rozpětí +/- 4 vteřiny. I cena je poměrně příjemná a neutrhne kapsu ani tomu nejspořivějšímu stylu dbalému muži: od 549 USD nahoru dle prodejce. Suma sumárum, patrně ten nejhezčí a nejfunkčnější univerzální design od firmy OCEAN zároveň.

 

 

 

Hodnocení článku:Komentáře

Filmové léto pod Eiffelovkou ( o francouzských filmech netradičně) Filmové léto pod Eiffelovkou ( o francouzských filmech netradičně) V jedné ze svých studií[1] nám čtenářům, Roland Barthes, významný poststrukturalistický teoretik literatury a fotografie, přibližuje,... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!