Jaký je skutečný styl? (díl 2.)

Publikováno: 11.02.2011 15:42 | Petr Hájek

Na tuto zdánlivě jednoduchou otázku existuje nepřeberné množství odpovědí. Jsou nicméně jisté ověřené pravdy, kterých stojí za to se držet. Takže, jaký je tedy skutečný styl... ?

 

2011-02-11-1

 

...vítězný na každý pád


Je zřejmé, že lidé mají různý vkus a stylové choutky, je tudíž doslova jisté, že některé kousky z vaší garderoby, které vám budou připadat skvělé,  se pro změnu někomu jinému budou zdát strašné. A to je dobře - svět stylu je obrovský a pojme mnoho vlivů a typů stylu. Když už nic, aspoň jste osobití!

...zároveň silný i citlivý


Úplně přesně jako generál Robert E. Lee, který poslal své dceři z bojiště v dopise i jakousi divokou květinu, kterou našel mezí vší tou krví. Kousek krásy v chaosu.

...dopřává luxusní starost věcem


Jestliže jste si kupříkladu pořídili nějaké luxusní boty, pak je jistě čistíte klasicky kartáčem. Ale proč jim nedopřejete stejného luxusu, jako ony vám? Starým zubním kartáčkem pečlivě vypilujte detaily a záhyby. Bude to poznat.

...není arogantní


Snažit se za každou cenu vyniknout a být středem pozornosti je stylové pasé a zavání spíše cílenou provokací. Všimli jste si mimochodem někdy, že ti stylově nejzajímavější muži obvykle stojí někde v koutku a nelákají na sebe pozornost davů?Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!