Jakých chyb by se měl vyvarovat muž u svého spodního prádla?

Publikováno: 03.02.2010 17:16 | Petr Hájek

Ačkoliv není běžně na očích a pro spoustu mužů plní funkci jen čistě účelovou, je rozhodně na místě nepodcenit ani tuto důležitou součást svého stylu.

1. Spodní tričko nikdy do slipů či trenýrek

Hlavní důvod, proč by si muži měli zvyknout na NEzasunování spodního trička do trenýrek je především ten fakt, že pokud výše zmíněné pravidelně děláte, způsobuje to zřejmě více škody než užitku - pro ženy není nic méně vzrušivého, nežli muž s tričkem dělajícím mu falešné břicho.

2. Při praní pořádně vyvařit

Nikdy neperte svoje spodní prádlo na příliš nízkou teplotu (info o praní zjistíte na balení či z přišitého lístku). Dle mikrobiologa Dr. Philipa Tiema totiž obsahuje každé spodní prádlo poměrně výrazný počet zbytkových fekálních bakterií, které si samozřejmě nebudete chtít pěstovat, ale naopak jim připravte krutý osud končící ve výlevce.

3. Nekombinovat kontrastní barvy

Ačkoliv u žen je prádelní kombinace bílé a černé, resp. jiných kontrastů tmavé a světlé, velmi zajímavá a muži obdivovaná a ceněná, naopak to již tak není. Proto si pohlídejte, abyste si ke svým temně černým boxerkám nebrali průsvitné bílé tričko, pod nímž budou vidět. Totéž platí i pro spodní tričko, jenž by rovněž nemělo koukat z rukávů vrstvy nad ním.

4. Pozor na volný šourek

Není náhoda, že nás, muže, příroda vybavila šourkem. Z těla vyčuhuje z jediného důvodu - při tvorbě spermií je potřeba o trochu nižší teplota. To na druhou stranu ale znamená i to, že byste se v případě touhy po kvalitním početí neměli soustřeďovat na příliš těsné trenky a slipy.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!