Jarní pařížský street-style

Publikováno: 19.04.2011 14:40 | Petr Hájek

Město, jež je symbolem módy a začátek jara - může být snad lákavější stylová kombinace?

 

2011-04-19-1


Ačkoliv se na Menstyle.cz věnujeme (nakonec již ten název) převážně stylu mužskému, neznamená to ani zdaleka, že bychom pohrdli povedeným kouskem spadajícím pod stylovost ženskou. Místy je dnes již totiž v Evropě přes den takové teplo, že si ženy mohou dovolit i podobné věci.

 

 

2011-04-19-1


Delším plášťům zřejmě také ještě po nějakou chvíli neodzvoní. Tak či onak, jaro je ten kouzelný stylový čas, kdy je ideální šance mixovat ještě po nějaký čas vybrané věci vyloženě zimní s jinými pro změnu vysloveně jarními a letními. Mimochodem, předpokládáme, že ta kabelka patří právě ženě...

 

 

2011-04-19-1


Pařížané mají zvláštní sklon oblékat se maximálně elegantně a tato schopnost zřejmě přechází postupně na všechny jeho přistěhovalce nebo návštěvníky. Co někdy svedou vykouzlit s omezeným rozpočtem třeba studenta se leckdy ani nechce věřit.

 

 

2011-04-19-1


Tenisky s jaguářím motivem bychom očekávali spíše na ženě, ale budiž. Se zvířecími motivy vůbec opatrně: často nevědomky snižují vážnost druhé strany - ruku na srdce a řekněte sami, kdyby k vám přišel na pohovor jeden muž v saku a druhý v tričku s hrochem, komu podvědomě dáte přednost?

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!