Jeansy na sexy tělo

jeans1
26.03.2009 22:24 |
Warning: implode(): Invalid arguments passed in /data/web/virtuals/165016/virtual/www/subdom/www/components/article_depred.tpl.php on line 39

Nejenom muži, ale také ženy se rády dívají na vyrýsovaná pozadí. Během historie prošly kalhoty vývojem nejenom technologickým, ale i přes vývoj trendů. Střihy, barvy a styly se neustále obnovují a upravují. V posledních několika obdobích jsou v kurzu roury nebo upnuté kalhoty připomínající legíny. A ani letos tomu nebude jinak. Takže svoje široké a zvonové kalhoty nechte letos ve skříni. Roury a mrkváče mnohým připomínají kalhoty našich otců, v nichž pas začínal pod hrudníkem a zadek vypadal dvakrát větší.

Zásadní je dobře padnoucí střih, hlavním aspektem je tzv. sed. Čím nižší sed, tím více vypadáte sexy. Při výběru se nebojte bokových kalhot, kdejaká žena se pak za Vámi ráda otočí. Upnuté kalhoty à la anglicky fit dobře zvýrazňují rysy Vašeho těla.

Známá značka Topman nabízí model Skinny, což je upnutější střih, od 25 GBP. V sortimentu lze ovšem nalézt přes 8 stylů v různých barvách.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!