Jeansy na sexy tělo

jeans1
26.03.2009 22:24 |

Nejenom muži, ale také ženy se rády dívají na vyrýsovaná pozadí. Během historie prošly kalhoty vývojem nejenom technologickým, ale i přes vývoj trendů. Střihy, barvy a styly se neustále obnovují a upravují. V posledních několika obdobích jsou v kurzu roury nebo upnuté kalhoty připomínající legíny. A ani letos tomu nebude jinak. Takže svoje široké a zvonové kalhoty nechte letos ve skříni. Roury a mrkváče mnohým připomínají kalhoty našich otců, v nichž pas začínal pod hrudníkem a zadek vypadal dvakrát větší.

Zásadní je dobře padnoucí střih, hlavním aspektem je tzv. sed. Čím nižší sed, tím více vypadáte sexy. Při výběru se nebojte bokových kalhot, kdejaká žena se pak za Vámi ráda otočí. Upnuté kalhoty à la anglicky fit dobře zvýrazňují rysy Vašeho těla.

Známá značka Topman nabízí model Skinny, což je upnutější střih, od 25 GBP. V sortimentu lze ovšem nalézt přes 8 stylů v různých barvách.

Hodnocení článku:Komentáře

Večer pro dobrou věc Večer pro dobrou věc Po osmi úspěšných ročnících se i letos uskuteční Večer pro dobrou věc. Tentokrát v Jaroměři. Ani není nutné vysvětlovat účel... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!