Josef Klír - VIP vstupenka na křest kalendáře 2010

klir1
06.01.2010 09:56 | David Singer

I pro letošní rok připravil špičkový český módní návrhář Josef Klír svůj kalendář, který bude 21. 1. 2010 slavnostně pokřtěn. Ve fotogalerii najdete ukázky minulých kalendářů, jde o jedinečná díla a nikdo nepochybuje, že i ten pro rok 2010 bude famózní.

Pro Vás, obdivovatele Josefova unikátního uměleckého rukopisu, připravil Atelier Josefa Klíra ve spolupráci se skupinou Josef Klír na Facebooku možnost získat jednu VIP vstupenku pro DVĚ osoby na slavnostní křest. Zde Vás čeká i pohádková módní přehlídka.

Jde o exkluzivní šanci zúčastnit se této události! Vstupenky se nedají sehnat nikde jinde, protože křtu se účastní jen zvaní hosté a ti dva z Vás, kteří vstupenku získají. Jak? Ve spolupráci s Atelierem JK byla v pondělí 21.12. zahájena DRAŽBA VIP lístku na Facebook stránce Josefa Klíra v diskuzi téma "Dražba", viz zde. Dražba potrvá do půlnoci 15. 1. 2010. Dražit může kdokoli. Více informací přímo na FB stránce Josef Klír nebo na emailu terezapipova@seznam.cz.

Nezapomeňte, že jde o naprosto jedinečnou možnost zúčastnit se této skvělé události!


Josef Klír definitely in!


Josef Klír je absolvent střední průmyslové školy textilní v Liberci odbor oděvnictví. Po vítězství v soutěži Mladý módní tvůrce začala jeho spolupráce s Ivetou Bartošovou. Dlouhodobě a intenzívně spolupracuje s Terezou Černochovou, pro kterou naposled vytvořil kostýmy na její turné 2009 a večerní toaletu na Českého slavíka 2009.

Od roku 1999 má ateliér v Praze na Malé straně. Vzniká značka Josef Klír definitely in! a JKJ označení džínové módy. Dvakrát získal titul Návrhář roku v soutěži Svatební šaty. V roce 2006 debutoval na týdnu módy v New Yorku.

Pod značkou Josef Klír home designe navrhl ve spolupráci se společností Starorolský porcelán svou řadu porcelánu. Spolupracoval na soutěžích Miss ČR a Miss SR. Již třetím rokem obléká finalistky soutěže Pretty Woman, vrámci které zdolal i krejčovský „mount everest“ a to ve vytvoření korzetové večerní róby pro Halinu Pawlovskou.

Žhavou novinkou Atelieru Klír je spolupráce s firmou PRIM a výsledkem jsou exkluzivní dámské a pánské hodinky PRIM by Josef Klír, které byli poprvé k vidění právě na finále Pretty Woman 2009. Tento rok Josef Klír přichází v spolupráci s firmou JK invest na trh se svou kolekcí dioptrických obrub a slunečních brýlí.

Hodnocení článku:Komentáře

Sony Ericsson Xperia Pureness X5: Revoluční telefon nebo produkční omyl? Sony Ericsson Xperia Pureness X5: Revoluční telefon nebo produkční omyl? Společnost Sony Ericsson na podzim minulého roku avizovala "revoluční" telefon z velmi elegantní rodiny Xperia. Nyní přichází Sony Ericsson... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!