Josef Klír eyewear

Klir
20.05.2010 10:30 | David Singer

Již podruhé v tomto roce si Josef Klír vybral Studio Wella v Salvatorské ulici za místo, kde nám představil další novinku ze své dílny. Tentokrát to byla nová linie Josef Klír, Josef Klír eyewear. Od dubna tohoto roku firma JK invest CZ distribuuje do optik v ČR a na Slovensku dioptrické obruby značky Josef Klír eyewear. V současnosti najdete na trhu 6 modelů dioptrických obrub a z každého modelu tři barevné varianty. Unikátní jsou hlavně džínové a kožené detaily na nožkách obrub. Všechny modely se vyrábějí v limitovaném počtu 100ks! Ceny obrub jsou velmi příznivé, začínají na necelých pěti tisících. Vybrat si můžete například v Oční optice v Pštrossově ulici 24 v Praze.

 

O pár týdnů později kolekci doplní i sluneční brýle. Do konce roku 2010 se rozroste i kolekce dioptrických obrub. Tváří značky se stala dlouholetá přítelkyně Josefa zpěvačka Tereza Černochová, která se zhostila i role moderátorky. Jen škoda, že Tereza i nezazpívala, podobně jako na křtu Josefova kalendáře v lednu 2010.

 

Neodmyslitelnou součástí večera byla módní přehlídka modelů Josefa Klíra, na tvorbu kterých byly použity i materiály společnosti KOLOVRAT - výrobce stylových dekoračních a potahových látek, a představena nová kolekce kabelek.

 

Připomínáme, že Atelier JK se z Malé Strany, kde sídlil více než 10 let, přestěhoval na Vinohradskou ulici 53, kde má k dispozici mnohem větší prostor. Novinkou, kterou Pepa chystá, je otevření obchůdku přímo v prostorách ateliéru, kde najdete pásky, kabelky a další. O těchto záměrech Atelieru budeme informovat, takže Vám nic neuteče!

 

Další skvělou událostí, kterou Josef Klír chystá, je autorská přehlídka, kterou připravuje na podzim letošního roku.

 

Fotky a videa z celé akce včetně módní přehlídky najdete v příštích dnech na FB stránce Josef Klír definitely in! http://www.facebook.com/pages/Josef-Klir-definitely-in/116312195046334.

Hodnocení článku:Komentáře

101 tipů pro grilování, díl 2. 101 tipů pro grilování, díl 2. Ke grilování člověk nemusí mít 2 vysoké školy a IQ nad 140, nicméně rozhodně to není činnost, do které by... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!