Kadeřnický salón Robert Starý uvádí kolekci HOMO DUPLEX

08.09.2011 12:37 | Michal Novák

Salon Robert Starý uvádí novou kolekci HOMO DUPLEX symbolizujícím člověka dvou tváří. Dvojaký člověk - zvenku jeden, uvnitř druhý. Rozpolcenost duše, návrat a odklon, hledání útěku a cesty zpět. Ale pamatuj, že jsi (jen) člověk.

Homo duplex by Robert Starý

Kolekce vznikla ve spolupráci s atelierem designu oděvu a obuvi Liběny Rochové na VŠUP v Praze. Objemné pletené modely, které dokáží proměnit lidskou podstatu realizovala Monika Krobová. Oděvy nejsou vytvořeny z pletených ploch a vzoru, jak je běžné, ale jsou skulpturálně budovány. A pravě klíčovým námětem pro tvorbu účesové kolekce byla pro kadeřníky Roberta Starého a Lucii Sedlákovou pletenina. Netradiční zpracování modelu vyžadovalo osobité pojetí vlasového stylingu." Nechali jsme se unést a pokusili se vytvořit styl, který bude svou originalitou bořit hranice všedního konzervatismu. Kontrasty tmavé pleti s fialovými vlasy, samotná pletenina namísto vlasu..HOMO DUPLEX..proto také výběr pánských modelu pro tuto kolekci nebyl náhodný", dodávají Robert s Lucií.


Homo duplex by Robert Starý

Homo duplex by Robert Starý
Homo duplex by Robert Starý
Homo duplex by Robert Starý
Homo duplex by Robert Starý

Credits:
Hair: Robert Stary, Lucie Sedlakova
Salon Robert Stary
www.robertstary.cz
Photo: Nikola Šrajerová
Make-up: Adriana Bartošová
Styling: Lenka Pavlů
Modely návrhářky: Monika Krobová

Hodnocení článku:Komentáře

Michael Hejč - houslista Michael Hejč - houslista Michael je mladý, talentovaný a určitě nepřehlédnutelný houslista. Nazývají ho českou Vanessou Mae, nebo také novodobým Paganinim.... Předchozí článek Nejstylovější muži minulého týdne, díl 49. Nejstylovější muži minulého týdne, díl 49. Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!