Kdyby papež poslouchal hip hop...

Publikováno: 29.10.2012 09:09 | Jiří Hofbauer

Ricardo Tisci, kreativní ředitel módního domu Givenchy, nadále razí neotřelé a vizionářské trendy v oblasti obuvi i doplňků. Zatímco pro mnoho módních domů a jejich zákazníky je zimní čas vhodný k utlumení barevné palety, kolekce, kterou se vedení Givenchy rozhodlo ovlivnit street bude pěkně ostrá. Amen, bratři...

2

Zdroj: www.givenchy.com

Boty Hybrid High Top z kolekce Fall/Winter 2012 vychází z klasických oxfordek, ale jejich soudnost daleko přesáhly. Na povrchu boty se střídá matná a lesklá kůže doplněná o drobné kožené akcenty a jemné lemování. Hlavní švy jsou pak osázeny řadou broušených dramaticky rudých křišťálů. Konstrukce Goodyear Welt s klasickou italskou podešví je zárukou vysoké trvanlivosti a pohodlí. Obuv není jen hezká, ale současně prvotřídně kvalitní a jak výrobce slibuje neskutečně odolná vůči opotřebení.

3

Zdroj: www.givenchy.com

Tyhle červené karkulky rozhodně upoutají pozornost vždy a všude. Potíží u takovýchto kousků je, že mají svou vlastní osobnost, která se vždy neslučuje s osobností nositele. Pokud patříte k těm, kteří mají práh výstřednosti o poznání níž pouvažujte o černé nebo hnědé variantě. Ale rychle, jsou skoro vyprodané!

4

Zdroj: www.givenchy.com

5Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!