Když nemáte hluboko do kapsy - Obaly na iPad 2

Publikováno: 27.11.2011 18:45 | Jiří Večeřa

Jestliže už i vy patříte k milionům uživatelů iPadu a originální polyuretanový obal vás nijak nezaujal. Máme tu pro vás řešení - pár pouzder, se kterými se stanete hvězdou každé kavárny, restaurace, ulice nebo autobusové zastávky.

1. Louis Vuitton (440 USD, louisvuitton.com)

Nový Louis Vuitton case spojí styl s praktičností. Kultovní Monogram nabízí pružnou a přitom odolnou vnější stranu, zatímco měkké a ochranné obložení z mikrovlákna umožňuje iPadu proklouznout dovnitř a ven velice snadno. Louis Vuitton nabízí obal také v designu Damier Graphite.

Louis Vuitton obal na iPad
Louis Vuitton obal na iPad

2. Gucci (250-305 USD, gucci.com)

Ani další módní gigant Gucci na sebe nenechal dlouho čekat a nabízí také spoustu převleků pro váš tablet. Cenově je o něco levnější než Louis Vuitton, ale stylově se mu vyrovná naprosto s přehledem. Obal se prodává v béžovém, nebo černém koženém provedení s klasickým GG.

Gucci obal na iPad

3. Tod’s (4900 USD, tods.com)

Ne, v titulku opravdu není chyba. Tod’s je známý svými výrobky z kůže. A můžete si být jisti, že tento obal něco vydrží a rozhodně zaujme (přinejmenším znalce italské elegance). Luxusní obal je vyráběn ručně v Itálii a v buticích Tod’s je od začátku listopadu.

Tods obal na iPad 2Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!