Když nemáte hluboko do kapsy - Parfémy v Česku nepoznány

Publikováno: 27.11.2011 20:26 | Jiří Večeřa

Každý z nás určitě alespoň jednou v životě navštívil parfumérii. Kde viděl vůně módních gigantů především z Itálie, Francie, Německa nebo dalších evropských zemí. Ale co takové parfémy z USA nebo Kanady? V Česku se jejich butiky nenachází. V parfumérii pohledná asistentka pouze neznale pokrčí rameny a raději vám nabídne to, co má nařízeno prodat od vedoucího. Ale téměř nikdo neví, že na dovolené v Kalifornii budete idolem nejedné z žen právě s touto vůní.

1) Abercrombie and Fitch – Fierce (od 56 €, abercrombie.com)

Balíček s důvěrou a odvahou - mužský postoj. Fierce není jen kolínská, je to životní styl. Čistá vůně čerstvých citrusů uchytí ženskou pozornost a teplé pižmo udrží její zájem. Robustní, klasické, cool... živé tradice Abercrombie & Fitch s podpisem jejich vůně.

Abercrombie and Fitch

2) Hollister Co. – SoCal (od 40 €, hollisterco.com)

SoCal je vůně Jižní Kalifornie. Díky své čisté, svěží a mužské vůni kolínský Hollister skutečně ztělesňuje uvolněný životní styl pláže.

Hollister Co. - SoCal

3) Dsquared2 – He wood silver wind wood (od 42 USD, dsquared2.com )

Dsquared2 He Wood Silver Wind Wood je luxusní, ryze přírodní vůně pro odvážné a romantické muže. Esence jsou inspirovány kanadskou přírodou, zlatým slunečním svitem a ostrým kanadským větrem. Tato vůně reprezentuje silnou, ne však nezničitelnou přírodní krajinu. Propůjčí vašemu tělu smyslný závoj kombinovaných květinových tónů doplněný akordy pukavých plodů, jež podtrhnou Vaše přirozené charisma.

Dsquared2 - He wood silver wind woodPřipojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!