Klobouky na léto 2011

Publikováno: 29.05.2011 10:33 | Petr Hájek
Doby, kdy si gentleman netroufl bez cylindru nebo klobouku vylézt ani na ulici jsou již naštěstí/naneštěstí (záleží na úhlu pohledu) dávno pryč, každopádně i moderní muž zažívá mnoho situací, ke kterým pokrývka hlavy sedí jako ulitá. Dnes se konkrétně zaměříme na pokrývky letního rázu.
 
Aubin & Wills straw panama hat

Tento pohledný slamák se stuhou a tradičního stylu i materiálu stojí 39 GBP a pochází od Aubin & Wills (model straw panama hat). Jelikož slamák vypadá tak trochu "kmotrovsky", bude určitě spíše sedět starším a vyzrálým mužům, nežli sotva odrostlým mladíčkům.

 

2011-05-29-1
 

 

Lock & Co. cotton Monaco hat

A nyní něco luxusnějšího. Již název Lock & Co. cotton Monaco hat naznačuje, že se nejedná o nic na koupaliště, ale do letní společnosti. Ať již jde o pouliční divadlo, napůl formální grilování nebo živý hudební večer. Cena dělá 99 GBP.

 

2011-05-29-1

 

Margaret Howell MHL rain hat

Už máte klobouk na pláž, do společnosti, ale ještě vám chybí nějaký... No? Správně! Pořádný nepromokavý proti sice příjemnému letnímu, ale stále dešti. Ten od Margaret Howell MHL s prostým názvem rain hat může být váš za 55 GBP. 

 

2011-05-29-1

 

Alfred Dunhill Panama hat

A pro finále něco kapku luxusního - Alfred Dunhill Panama hat v ceně 415 GBP na závěr je toho ryzím důkazem. Klobouk by určitě seděl osobám, které umí ocenit špetku luxusu - když jej totiž doprovodíte při západu slunce i špetkou kvalitního koňaku nebo whisky a dobrým doutníkem, bude to večer jako z filmové scény...

 

2011-05-29-1
 

 


Hodnocení článku:Komentáře

Jak si co nejlépe uspořádat dvorek a zahradu? (díl I.) Jak si co nejlépe uspořádat dvorek a zahradu? (díl I.) Pokud si potrpíte na stylovost, pak nemá cenu zůstat s ní pouze u vlastní osoby, ale je vhodné aplikovat ji i na vaše okolí - váš pokoj,... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!