L‘Oreal Men’s Expert, my za to stojíme

me1
26.02.2009 18:46 | Michal Vošahlík

Chlapovi pro život a mnohdy i pro jeho úspěšné dokončení stačí tygří mast a koňská mast. Jakmile přituhne, namaže si psí sáhlo na hruď nebo případně motorový olej na tvář. Avšak kultivovaný a elegantní muž se vyznačuje mnohem většími nároky na kosmetické přípravky.

L’Oreal Paris tyto mužské nároky rozpoznal a pro muže vyvinul řadu převážně základní kosmetiky s výmluvným, sebevědomým názvem Men’s Expert. V Centru pokrokového vědeckého výzkumu, které l’Oreal ve Francii provozuje, se denně pro kosmetické účely syntetizují nové molekuly jak o život, takže na těch produktech nepochybně něco bude.

Přípravky z řady Men’s Expert pomáhají k celodenní hydrataci pleti, k jejímu zklidnění nebo k zvýšení jejího vzdoru škodlivým vlivům. L’Oreal uvedl hydratační balzám po holení, osvěžující hydratační gel obohacený o vitaminy a minerály, hydratační gel určený pro mastnou nebo problematickou pleť, jehož účinkem je zmatnění pokožky, krém pro zpevnění pleti obličeje a krku, krém proti známkám únavy s kofeinem a vitaminem C, krém proti vysušování pleti a nebo krém vyhlazující vrásky, který vyhladí nejmělčí mimické vrásky do jedné hodiny po aplikaci a zároveň ochraňuje před UV zářením.

Konečně l’Oreal připravil pro muže i hloubkový čistící peeling proti ucpaným pórům. Zdá se, že peeling byl před muži dlouho tajen, neboť dosud jej bylo možné sehnat pouze mezi dámskými kosmetickými přípravky. A tam se odváží málokterý chlap.

Netrvalo to dlouho a hydratační krém z řady Men’s Expert jsem si přibalil i do autolékárničky hned vedle preservativů, ibuprofenu a zubního kartáčku :o). Denní hygiena by se ostatně neměla vysazovat ani na cestách.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!