Lamborghini TL700...

Publikováno: 12.06.2012 13:07 | Petr Hájek

...aneb Lamborghini uvedl luxusní smartphone s Android OS.

Firma Lamborghini není jistě společností, která každému vytane jako první na mysli, když se začne mluvit o chytrých telefonech, jak se ale dnes přesvědčíme, i tato firma zvládne mimořádně stylový kus. 

2012-06-12-

Zdroj: Lamborghini 

Nalijme si tu čistého vína. Model Lamborghini TL700 není zrovna technologický šperk, ale sází na stylovou stránku. Tak třeba vezměme si jeho operační systém - Android OS 2.3 Gingerbread je jistě osvědčený, avšak dnes již kapku výběhový kousek, jelikož jiné novinky mívají běžně OS s verzemi 4.0.0+.

Relativně vysoká cena novinky (2 750 USD) nepochází tedy z hi-tech součástek, ale z drahých materiálů a samozřejmě také značka něco stojí - navíc, kromě zlata bylo použito rovněž i krokodýlí kůže. Použitý displej typu Sapphire Crystal má úhlopříčku 3,7" a nabízí rozlišení WVGA (odpovídá 800 x 480 pixelům). 

2012-06-12-1

Zdroj: Lamborghini 

Co se týče použitého procesoru a paměti RAM, zde zatím nejsou známy žádné další detaily, ale spekuluje se o tom, že půjde o single-core Qualcomm A8. RAM tipujeme 512 MB, ovšem možná zde bude i jen 256 MB. Další parametry jsou již naštěstí plně známy: naleznete zde ještě 4 GB flashe pro vaše data, dále 5 Mpix + 2 Mpix aparáty/videokamery a 1 400 mAh akumulátor.

Hodnocení článku:Komentáře

Jak si vybrat sluneční brýle Jak si vybrat sluneční brýle Sluneční brýle jsou jistou formou symbolu. Jak ženy tak muži mohou nošení brýlí pojmout jako hru. Nelze tento doplněk brát pouze... Předchozí článek Jak být fit až do cíle v životě i sportu Jak být fit až do cíle v životě i sportu Léčit. Slovo, které RNDr. Josef Šmarda pokládá za základ úspěchu světového zdravotnictví, a které přesto ve slovnících těch... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!