Letní novinky na trhu spodního prádla a oblečení

Publikováno: 12.07.2012 16:43 | PR

Letní sezóna je v plném proudu, takže čím lepším obohatit svůj šatník, nežli nějakým stylovým a příhodně oceněným kouskem z aktuálně letících trendů značkového oblečení pro jaro a léto 2012?

Pokud jde o spodní prádlo, tak muže (a i ženy, co si budeme povídat...) jistě potěší, že je dostatečný výběr ve všech třech hlavních oblastech - od klasických trenýrek (též boxerek), přes trenkoslipy, až po slipy klasické. Jistě jen blázen by si nevybral typ, který se partnerovi líbí nejvíce?

Slipy pro další měsíce značky John Galliano mají rafinovaný novinový motiv, který však smí ctitelé klasičtějších odstínů nahradit barvou čistě bílou či jen černou.

John Galliano

Zdroj: dessue.com

Emporio Armani se poslední dobou v této době a kolekci drží spíše jednobarevných veselejších odstínů, dají se zde ovšem vypátrat i modely s textem a různými logy Emporio Armani, popřípadě další, vysloveně abstraktní kreace pro umělečtější osoby.

To Chik O Loko nenechává nic náhodně a v této stylové oblasti nabízí všechny možné odstíny (od boxerek s růžovým lemem, až po všelijaké duhové modely). Společným jmenovatelem a jasným znakem této značky je obvykle tlustý lem jiné barvy vyskytující se u většiny modelů na trhu.

Chik o loko

Zdroj: dessue.com


I v nabídce oblečení a doplňků je situace příjemně bohatá, takže výběr nebude snadný...

Volit lze třeba z triček Desue s různobarevným motivem New York City (či nějaké siluety). Komu snad nesedne podobný typ, stále je tu řada modelů v převážně jednobarevných kombinacích. Ovšem dají se vypátrat i modely kombinující 2-3 barvy. I zde pokrývá barevné portfolio celé spektrum.

Desue

Zdroj: dessue.com


Značkové plavky jsou letos opravdu barevné. Ti skutečně stylově nejodvážnější z nás mohou volit dokonce i z věcí pro muže nepříliš typických - téměř růžová barva a pánská tanga jsou záležitosti, na které každý zkrátka nemá odvahu...

Desue Toro

Zdroj: dessue.com

Aby byla výbava k vodě kompletní, stejně jako stylová sladěnost, připravilo Desue pro letní sezónu také pár neméně stylových plážových ručníků a osušek.

Ani jiné značky však letošní sezónu rozhodně nezanedbaly. Rafinovaně proužkované bermudy od Emporio Armani nebo jejich pohodlný župan rozhodně zajistí, že na libovolném koupališti nebo u moře budete středem pozornosti a to nejen z důvodu vašeho charismatického profilu.

Kdo by snad nechtěl vybírat každý model jednotlivě a řešit, zda k sobě věci ladí, nic mu nebrání ani v tom, sáhnout po některé z již připravených a ověřených sad - černo-bílá, světle modrá s tmavě modrou, ale i třeba žlutá se žlutou atd.

Letošní kolekce řečených firem je promyšlená, barvy volí citlivě a je vidět, že ji navrhoval někdo, komu velmi záleželo na tom, abyste zde nalezli vždy minimálně jednu barevnou a střihovou (či vzorovanou věc), která by vás oslovila svým dobrým stylovým dojmem. Ceny jsou rovněž rozumné - od 625 Kč za trička, až po 1328 Kč za nejdražší sadu trika a šortek.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!