Levi's jaro 2011: Návrat ke kořenům

Publikováno: 06.03.2011 00:52 | Michal Novák

Levi Strauss & Co. se s jarem 2011 vrací ke svým počátkům. Nadcházející období bude tedy především velmi účelné praktické. Tedy alespoň u Levi'ho.

Levis jaro 2011

Proč návrat ke kořenům? V roce 1853 založil německo-židovský imigrant Levi Strauss společnost Levi Strauss & Co. Společnost se původně zabývala výrobou hrubého plátna na krytí stanů a vozů. Postupem času se ukázalo, že původem francouzská hrubá látka serge de nimes se hodí nejen na plachty stanů, ale i na kalhoty zlatokopů a dalších kalhotonamáhavých povolání.

Se stejným posláním jako v roce 1873 v den, kdy byly patentovány jeany, se dnes, v roce 2011, pouští Levi's do tvorby těch nejpracovnějších jeans, které se nedají koupit v pracovních potřebách. Inspiraci je v tomto případě postavena na zúročení bohaté vlastní zkušenosti.

Levis jaro 2011
Levis jaro 2011

U Levi's toto jaro vsází na jistotu a na to, co jim jde již přes sto let! Proto jarní levisky rozhodně nebudou zklamáním pro žádného fanouška této značky.

Hodnocení článku:Komentáře

Aktualizováno: Tašky a kabelky od Josefa Klíra Aktualizováno: Tašky a kabelky od Josefa Klíra Shodou okolností jsou to zrovna dva roky, co jsem pro Menstyle napsal článek o pánských taškách. Snažil jsem se tehdy postihnout skutečnost,... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!