Levi's se v létě vrátí do školy, nebo aspoň na prázdniny. A pro studenty s 40% slevou!

Publikováno: 10.05.2011 13:41 | Michal Novák

Letní Levi’s prožívá Back to school i když asi jen na prázdniny. Dva měsíce volna a žádné starosti, kdo by si to nechal ujít. Levi’s tak ustoupil od klasické koncepce a naplno se letními kolekcemi věnuje radovánkám spojeným se studentským životem. Především tím prázdninovým.

Levi léto 2011

Bezstarostnost kolekce je patrná z materiálů a barev, jimž vévodí vyšisovaná džínovina a chambray od světlé modré až po pískovou. Trika se sportovním a retro tématem jen umocňují celkový návrat k retro rebélii 80let.

Levi léto 2011

Svět úplně naruby

V letní kolekci Levi’s najdete mnoho pánských (respektive chlapeckých) slim střihů a proti nim exempláře boyfriendovských jeansů pro dívky. Vývoj tohoto trendu vyvolává mnoho polemik a kontroverzí, kam tento vývoj až může dojít? Zatím nebudeme odhadovat další vývoj a radši si na něj počkáme.

Sleva 40% pro studenty

Letní kolekce je studentská, a pro studenty si v Levi’s připravili ve dnech 12.-15. května slevu 40%. Slevu dostane každý student po předložení platného průkazu ISIC.

Levi léto 2011
Hodnocení článku:Komentáře

Hodinky Casio G-Shock GW-3000B Hodinky Casio G-Shock GW-3000B Velké, analogové a nepřehlédnutelné - tak přesně tak by se dal do trojice slov shrnout tento model od Casia...  Model GW-3000B spadá... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!