Louis Vuitton Polo Bike

2011-12-30-1
30.12.2011 13:58 | Petr Hájek

Stylové kolo na pólo od Louis Vuitton...

 

2011-12-30-1
 

 

Historie Póla se datuje až někam do 5. století našeho letopočtu, kdy se Pólo stalo hrou oblíbenou mezi elitou a bohatou vrstvou, čímž se již tehdy profilovalo jako hra symbolizující životní úspěch, prestiž a majetek. V čase, jak je koneckonců běžné u všeho, se i Pólo dočkalo řady změn a přerodů, můžeme říci přímo, jakéhosi vývoje. To je také jeden z důvodů, proč se dnes hraje na kolech a nikoliv na koních.

 

2011-12-30-1

 

A firma Louis Vuitton se právě rozhodla, že neuškodí, když do své nabídky zařadí podobný model určený moderním pólařům. Jde o speciální edici jménem Louis Vuitton Polo Bike, takže s jeho pořízením si na své přijdou jak ctitelé značky Louis Vuitton, tak i zapřisáhlí pólisté... Určitě se tomuto novému produktu na trhu nedá upřít jistá jiskra a to, že přidává do této docela konzervativní sféry podobný líbivý moderní kousek.

 

2011-12-30-1
 

 

Na vývoji kola společnost Louis Vuitton spolupracovala se známým francouzským pólařským duem Hennes Hengst a Gregory Barbier. To jsou skuteční profesionálové přes Pólo a jejich přítomnost samozřejmě zajistila, že nový produkt nebude jen stylovým esem v nabídce Louis Vuitton, ale také bude prvotřídním kouskem co do svých sportovních parametrů. Zkrátka kolem, po němž s chutí sáhne profík i stylista.

 

2011-12-30-1
 

 

Na kole je toho speciálního tolik, že by si to vyžádalo tištěný speciál, takže jen telegraficky malá ochutnávka. Kde to bylo nutné, byla přidána kůže v protiskluzové úpravě. Kolo má výplň z jemné čtverečkované textury. Zajímavé je, že spousta věcí dříve vyráběných jako plné materiály je nyní dutá - hlavička pálky namátkou. Cena zatím není známá, očekávejte ji ale ve stejné třídě, jako kolo samotné....

 

2011-12-30-1
 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!