Luxusní pánská taška z kolekce Booq Cobra Tech Bags

Publikováno: 24.09.2010 19:03 | Petr Hájek

Časy, kdy si muži vystačili pro nošení základních věcí s několika málo kapsami jsou nenávratně pryč, záplava „nezbytných" věcí přitom stále roste: mobilní telefon, doklady, notebook či netbook, ... Seznam je zdánlivě nekonečný. A co jiného pomůže gentlemanovi lépe se poprat s organizací výbavy, nežli stylová a praktická taška?

 

 

Model, o kterém dnes bude řeč, je součástí kolekce Cobra Tech Bags firmy Booq, která není na trhu podobných doplňků žádným nováčkem. Dle názoru řadu recenzentů z celého světa dělá jedny z nejlepších pouzder, kufříků a etují pro pány na světě.

Taška Booq Cobra Tech Bag spadá do kategorie „střední velikost" (v nabídce jsou samozřejmě i rozměry jiné) a pojme pohodlně i dva notebooky, resp. jeden notebook a jeden tablet či něco podobného (e-čtečka, PDA, navigace, ...).

Booq se rozhodl u tohotu modelu držet pouze obligátní černé, což je krok, který vítáme, oranžový pruh (nebo obdobný designový výstřelek) by zde působil až rušivě. Filozofií produktu je dle vlastních slov tvůrců vytrvalost, odolnost, kvalitní vizáž a užitná hodnota.

Jako výrobní materiál zde Booq použil 1680denierový tmavý balistický nylon. Taška je po vnějším obvodu přirozeně impregnována látkami odpuzujícími vodu, ovšem vnitřek je o poznání jiná - pravá a nefalšovaná kůže. Držení je prý maximálně komfortní.

Tašky kolekce Booq Cobra Tech Bags se prodávají za cenu mezi 145-345 USD dle velikosti. Jen škoda, že součástí kolekce není také starý dobrý poctivý batoh...

Hodnocení článku:Komentáře

Stylová košile ve spreji Stylová košile ve spreji Aneb namalujte si po ránu po vzoru graffiti na tělo, co jen chcete...     Jedna z nejnudnějších věcí se šaty... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!