Luxusní pouzdra pro Apple iPhony

Publikováno: 12.09.2012 13:37 | Petr Hájek

Očekává se již pátá řada těchto smartphonů a jako vždy se okolo nich ještě před uvedením vyrojila i řada fám a "zaručených" informací. Ať už věříte tomu nebo onomu údaji a datu uvedení, jedno je jisté - kvalitní pouzdro pořízené dnes vám zůstane i po další generace zařízení...

 

2012-09-12-1

Zdroj: Bornrich

 

Firma CalypsoCrystals asi mnoha lidem známá nebude, tak jen připomeneme na úvod, že za ní stojí hlavně designérská osobnost známá jako Lara Bohinc. Tato dáma pochází ze Slovinska a nevěnuje se ničemu menšímu, nežli tvorbě luxusních pouzder pro Apple iPhony. 

 

2012-09-12-1

Zdroj: Bornrich

 

Jedná se o pouzdra v omezené edici a tedy dražší, nežli bývá v dnešní záplavě produktů zvykem. Jejich nadčasový design a materiály ovšem určitě stojí za to! 

1. Rainbow

Model Rainbow aneb Duha je stříbrný, stojí 190 USD a kromě podpisu autorky na kastli vám nabídne i VIP balení jako takové.

 

2012-09-12-1

Zdroj: Bornrich

 

2. Sunrise

Model druhý stojí opět 190 USD a dostalo se mu pojmenování Východ slunce, což je nakonec jistě zřejmé i z rytiny na pouzdru: symbolika slunce je tu prostě nepřehlédnutelná...  

 

2012-09-12-1

Zdroj: Bornrich

 

3. Rainbow Dream 

A do třetice tu máme Duhový sen za stejnou částku, tedy 190 USD. Navzdory svému názvu se nejedná o pouzdro duhové, ale kožené a červené. Symbolika na tomto modelu již bude větším oříškem, ale ať vás dlouho netrápíme, má to symbolizovat vycházející hvězdy.

 

2012-09-12-1

Zdroj: Bornrich

 

K výrobě jsou použity jen ty nejlepší materiály: dokonalá italská kůže, titan a skutečné stříbro.
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!