Nejlépe oblečení muži na Zlatém Glóbu 2010

Publikováno: 04.02.2010 17:42 | Petr Hájek Soutěž „Golden Globes 2010", to nejsou pouze filmy, ale také řada známých tváří v mnoha zajímavých oblekových kombinacích, z nichž jsme pro dnešek vybrali opět ty nejzajímavější. 

1. Jon Hamm

Mezi jednoznačně nejlépe oblečené muže patřil Jon Hamm, o kterém někteří mají za to, že jde o nového George Clooneyho. Dvojřadové sako dotyčnému sedělo opravdu jako druhá kůže a stal se tak jakýmsi etalonem pro ostatní modely a návštěvníky. Přitom je dvojřadové sako obtížnější na nošení - snadno přidá efekt objemu i váhy, což ovšem není dnešní případ.

 

 

2. Tracy Morgan

Bílé sako vždy dává svému nositeli vyniknout, což platí o to více, pokud je dotyčný výjimečná osobnost. Sladění kapesníku a deštníku se také jeví jako zajímavý trik, jak podtrhnout svoje vizuálno. 

 

 

3. Quentin Tarantino

Známý režisér řady morbidních filmů se objevil v trochu nešťastné kombinaci černě-černo-černé, která dává vzniknout dojmu, jakoby byly zkombinovány části obleku japonského a evropského stylu. Rozhodnout se pro jeden by určitě dojem z obleku zlepšilo, ale možná tím chtěl sám nositel naznačit svoji rozpolcenost - kdoví?

 

 

4. George Clooney

Jestliže nás letošní Glóby měly něco naučit, tak určitě to, že elegantně zvolený deštník nejenom, že dodá na noblesnosti, ale také zachrání róbu dámy poblíž před deštěm a překryje případnou nedokonalost vlastního kompletu, kterou by snad někdo mohli odhalit v příliš masivním kolárku.

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!