Nejpodivnější rakve, jaké si můžete dopřát

Publikováno: 15.05.2012 14:30 | Petr Hájek

Jelikož čtete Menstyle, dá se očekávat, že jste osoba dbalá stylu. A když jej dbáte po celý život, proč s tím přestat právě v den smrti? Jak vidno z dnešní nabídky, i cesta na věčnost může být stylová!

1. Mobilní telefon 

Osoby, jenž z ruky celý život nedaly mobilní telefon, mohou sáhnout po této roztomilé, až veselé kombinaci, která sice na jednu stranu evokuje jejich celoživotní touhu být k zastižení, ovšem na stranu druhou velmi ostře kontrastuje s představou věčného klidu, míru a odpočinku...

 

2012-05-15-1


 

2. Vikingská loď 

Zvolit si pro výlet na věčnost repliku vikingské lodi nemusíte pouze tehdy, jestliže máte v rodině někoho severské krve. Když už se ale k tomu opravdu rozhodnete, pak pomněte, že standardní vikingský rituál spočíval v tom, že se rakev naložila na loď, vyslala na moře a ta se zapálila. To může být dnes trochu problém a nejen z důvodu evidentní absence moře v ČR...

 

2012-05-15-1


 

3. Prkno 

Jezdci na prkně rovněž mají jasno: jejich volba prostě nemůže být jiná, raději jim ale doporučujeme objednat si podobný kousek co nejdříve, protože některé vylomeniny předváděné skateboardisty jsou jasným hazardem se životem. Což nás mimochodem přivádí k otázce: zná někdo skateboardistu staršího cca 18 let... ?  

2012-05-15-1

 

 

4. Vinná zátka 

Jak symbolický odchod na věčnost pro všechny sommeliéry i alkoholiky-amatéry! Tento model je nesmírně stylový, ovšem i on má své takříkajíc drobné mouchy. Jednak je to fakt, že maxi-vývrtka trochu překáží a je nutno kopat 3x širší hrob, no a za druhé, díky vývrtce je v rakvi méně místa, takže nebožtíka je nutno patřičně namotat, resp. provrtat. 

2012-05-15-1

 

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!