Nejstylovější domácí akvária

Publikováno: 10.09.2012 14:35 | Petr Hájek

Domácí akvárium může nabývat nesčetných podob v závislosti na tom, jak moc kreativní, ujetí, nápadití nebo bohatí jste...

1. Postelové akvárium

Zapomeňte na profláknuté počítání oveček před spaním a dopřejte si spánek snáze skrze mysticky modré prostředí a pohodovou kalkulaci plovoucích rybiček. Akvárium o objemu pár tisíc litrů asi budete muset udělat na zakázku do vašich prostor, ale efekt bývá skutečně mocný. Jen pozor při všelijakých postelových hrátkách - jehlový podpatek může místnost hravě proměnit z oázy relaxace na ledové jezero... Kus na snímku přijde na 11 500 USD.

 

2012-09-10-1

Zdroj: Geekologie

 

2. R2-D2 Aquarium

Pokud jde o postavičky ze známé série Star Wars, tak s těmi se již dělo po stylové stránce naprosto vše - byly na dortech, v tetováních, na oblečcích a asi miliardě dalších míst, ovšem udělat z R2-D2 akvárium, to zde ještě nebylo... Sice má obsah je na pár litrů vody, zato ale stojí jen 129 USD. Co dodat... "Nechť vás provází správná teplota vody!"

 

2012-09-10-1

Zdroj: Geekologie

 

3. Mário jako pod-vodník

A nějak takto bude vypadat jakékoliv běžné akvárium na pár set litrů vody poté, co si jej vyšperkujete scénou ze známé herní série o Máriovi z LEGA. Podobná věc bude záležet v první řadě na vaší kreativitě, jak ale vidíte, každá osoba znalá věci (tedy her s Máriem) má ihned jasno a ví, že jste herně-konzolový znalec...

 

2012-09-10-1

Zdroj: Geekologie

 

4. TV-akvárium

Jestliže žijete v bytě sice stylovém, leč možná až přespříliš malém a obří akvárium spolu s plochou TV se vám tam nevejdou, možná je na čase obojí rafinovaně zkombinovat... TV jde totiž umístit za akvárium a vysouvat ji pouze tehdy, když se právě chcete dívat. Cena sice dosáhne asi k 9000 USD, ale to ušetřené místo je přece k nezaplacení!

 

2012-09-10-1

Zdroj: Geekologie

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!