Nejstylovější muži minulého týdne, díl 10.

Publikováno: 01.06.2010 14:22 | Petr Hájek Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Jake Gyllenhaal

Pokud jde o Jakea Gyllenhaala, tak ten se nedávno mihnul na akci „The Late Show with David Letterman" konané v New Yorku. Jakeovi se co do stylu poslední dobou docela daří, vlastně daří výborně díky inspiraci u Nicka Cavea - skvěle mu sedl i tento tradiční trojdílný oblek, který vypadá velmi dobře i bez tradiční kravaty.

 

 

Russell Brand a Katy Perry

Russel Brand a Katy Perry (zde zachyceni v Los Angeles na premiéře „Get Him to the Greek") patří k poměrně pohlednému páru, zde by však na nich pozorný znalec odívání odhalil jeden drobný nesoulad. Krejčovský historik Alan Flusser by nás zřejmě všechny poučil, že výstřih u muže by měl být proporcionální k rozparku ženy.

 

 

Eddie Redmayne

Třetím stylovým VIP pro dnešek bude Eddie Redmayne, jehož fotograf na snímku vyfotil na akci „76th Annual Drama League Awards ceremony" jako již tradičně konané v New Yorku. Eddie Redmayne stojí za zmínku hned ze dvou důvodů. Jednak vtipně sladil kapesníček se svým jménem. A za druhé, nosí kravatu pod vestou, což je geniálně praktické - kravata nezůstává ve dveřích, v umyvadle, v talíři, o jiných místech ani nemluvě.

 

 

Liev Schreiber and Scarlett Johansson

I tento sympatický párek byl zachycen na „76th Annual Drama League Awards ceremony". Liev ukazuje, že s bílým oblekem velmi nepatrně do slonovinového tónu, bílou košilí a černou kravatou jeden nikdy nic nepokazí. Samozřejmě, mít při ruce Scarlett Johanssonovou nezaškodí už vůbec...

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!