Nejstylovější muži minulého týdne, díl 11.

Publikováno: 09.06.2010 14:48 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Sean Lennon

Pokud jde o Seana Lennona zachyceného na akci BookExpo America Celebration (New York City), pak by se jeden snad i domníval, že náhodná sbírka kusů šatstva parafrázuje otcův hit „Let it be". Sako by sneslo kapku delší rukávy, košile jiný odstín a kdyby tam nebyl ani ten motýlek, vlastně by se vůbec nic nestalo.

 

 

Gay Talese

Našinci patrně nepříliš známý Gay Talese vyfocený v New Yorku potvrzuje, že muž může vypadat skvěle a přitom nepřeplácaně v naprosto libovolném věku. A nemusí kvůli tomu dávat jmění za poslední šatové modely.

 

 

Kristen Stewart a Taylor Lautner

Kdybychom se nyní pro změnu měli bavit o osobnostech Kristen Stewart a Taylora Lautnera, tak tito byli vyfoceni v australském Sydney při dotazové části akce The Twilight Saga: Eclipse. Taylor Lautner si přinesl na pódium velmi solidní street-like look, který dokazuje, že se chlap může obléknout velmi dobře a nemusí to z jeho strany ani dát mnoho snahy.

 

 

David Beckham

Ze snímku na vás shlíží David Beckham právě dorazivší do Jižní Afriky na zde pořádaný World Cup. Jeho styl je jednoduchý (nikoliv v negativním smyslu slova), ale prvotřídní, stejně jako jeho hra.

 

 

Robert Downey Jr.

Tento sympaťák byl odfocen na premiéře filmu Splice v Hollywoodu. Těžko mu vyčítat jeho posedlost zabarvenými brýlemi, když prakticky ve všech vypadá skvěle.

 

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!