Nejstylovější muži minulého týdne, díl 13.

Publikováno: 27.06.2010 13:40 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších... 

Ryan Reynolds

Na akci Tony Awards N.Y.C. byl k vidění mimo jiné i Ryan Reynolds v kombinaci, jakou vidíte na snímku. Už to tu párkrát zaznělo a připomínáme znovu: když jste na pochybách, snažte se udržet věci jednoduché. Jak se sami můžete přesvědčit, člověk nikdy nic nepokazí dobře padnoucím černým oblekem ostrých linií a k němu tmavší kravatou.

 

 

Russell Brand

Rusell Brand byl zachycen na premiéře filmu Get Him to the Greek, která proběhla v australském Sydney. I když je o této osobnosti známo, že si potrpí na nošení přesně ve stylu, v jakém je zachycena na koberci, dalo by se souhlasit i s názorem, že když už se Russell rozhodne nechat si rozepnutých všech 6 knoflíků na košili, rozhodně by si neměl sako zapínat na oba dva knoflíky.

 

 

Sean Connery

Snímek Sira Seana Conneryho pochází od Hotelu Caledonian ležícího ve skotském Edinburghu. Stárnoucí herecká legenda se s rostoucími roky stylově srovnává velmi dobře a rozhodně stojí za vypíchnutí i ona nenápadně texturovaná skoro bílá čepice.

 

 

Andy Garcia

Na šestém zápase NBA Finals v Los Angeles se objevil také Andy Garcia, jež zde byl též i promptně vyfocen. Groucho Garcia by snesl kapku zkrátit své zfaldovatělé sako a někteří tvrdí, že i svůj knír, košile a opasek nicméně vytváří poměrně zajímavou kombinaci snesitelnou k nošení.

 

 

 

Hodnocení článku:Komentáře

101 tipů pro grilování, díl 6. 101 tipů pro grilování, díl 6. Ke grilování člověk nemusí mít 2 vysoké školy a IQ nad 140, nicméně rozhodně to není činnost, do které by se jeden měl vrhnout... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!