Nejstylovější muži minulého týdne, díl 14.

Publikováno: 05.07.2010 09:52 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších... 

Člen U.S. World Cup týmu Landon Donovan a coach Bob Bradley v NYSE

Landon Donovan svého šéfa zastiňuje po všech stránkách. Příliš sportovní oblečení se zkrátka na akce vážnějšího typu ani trochu nehodí. Pokud jde o nějakou recesi nebo sázku, pak samozřejmě bereme zpět.

 

 

Adrien Brody a Zhang Ziyi

Pokud jde o Adriena Brodyho a Zhang Ziyi, tak ti se mihli na akci OMEGA Constellation Dinner pořádané v Los Angeles v hotelu Ritz-Carlton. Adrienu Brodymu se podařil zajímavý fenomén. Obvykle je každý s průběhem noci a vypitého alkoholu stále více uvolněnější, rozepnutější a rozcuchanější, ne ovšem on, který na tom byl přesně opačně a působil stále upraveněji.

 

 

Bill Murray

Herecká legenda Bill Murray byla k vidění na akci 2010 Crossroads Guitar Festival v Illinois, kde se nemihla jen tak v davu, ale dokonce si i zahrála. Modro-modrá je ucházející kombinace, snad jen ten klobouk tam být nemusel. A když už ano, tak raději k dlouhým kalhotám.

 

 

Dev Patel a Freida Pinto

Tyto dvě osobnosti byly nafoceny na premiéře filmu The Last Airbender probíhající v Alice Tully Hall v New Yorku. Dev drží poslední dobou své oblékací portfolio v úzkém a přímém stylu, který mu koneckonců i sluší nejvíce.

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!