Nejstylovější muži minulého týdne, díl 15.

Publikováno: 17.07.2010 11:44 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Joseph Gordon-Levitt

Sympaťák týdne Joseph Gordon-Levitt byl zachycen v Paříži na premiéře filmu Inception. Jeho model je zajímavý zejména tím, že jak na saku, tak kravatě a stejně tak i košili kombinuje barvy ze stejné rodiny odstínů. Výsledný dojem je ale na každý pád perfektní. Také to potvrzuje starou stylovou zásadu: „Když najdete paletu barev, která u vaší osobnosti funguje, držte se jí."

 

 

Guy Ritchie

Také Guy Ritchie se mihnul na premiéře filmu Inception, tentokrát však ne v Paříží, ale v Londýně. Guy Ritchie není ze stejného stylového těsta, jako Joseph Gordon-Levitt a je to trochu poznat. Tak či onak, Guy se zde ukázal ve své oblíbené kombinaci námořnické modři na saku i kalhotech. Mimochodem, Guy možná zavede zajímavý trend - když může být neuspořádaná rozhalenka u košile, proč by měl být kapesník poskládaný jako podle pravítka? I když je to zde spíše kouzlo nechtěného, stále to je zajímavá idea...

 

    

 

Tim Robbins

Pokud by přišla řeč na Tima Robbinse, tak toho fotograf zachytil při jeho vystoupení na dobročinné akci „Get Lit-Words Ignite" v Los Angeles. Tim sáhl po pohodové a neformálně působící letní klasice, která mu sedí a jíž dominuje sportovní košile tmavě modré barvy.

 

 

Andy Samberg

Zachycená situace zobrazuje Andy Samberga právě dorazivšího na akci 2010 ESPY Awards v losangelském Nokia Theater. I když jeho vizáž netrhne žádný stylový rekord, musíme si uvědomit, že na lidi točící se okolo komediální branže zkrátka platí nižší nárokové měřítko. Andy Samberg ovšem exceluje v jiné věci, v níž naopak řadu hvězd překonává. A co tím máme na mysli? Jeho maximálně nenucený, nesyntetický úsměv a uvolněný postoj.

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!