Nejstylovější muži minulého týdne, díl 16.

Publikováno: 03.08.2010 13:04 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Chace Crawford

Pokud jde o osobnost Chace Crawforda zachyceného na natáčení filmu „Twelve" v New Yorku, tak ten se vrhnul do bezkravatového proudu tím správným způsobem - rozeplá bílá košile, kapku světácké tmavé sako a nevinný výraz celkový dobrý dojem jen podtrhují.

 

 

Adam Scott

Herec Adam Scott se mihnul na hollywoodské premiéře díla „Scott Pilgrim vs the World", kde byl též i vyfocen v této odvážné kombinaci pro muže tak netypické - tyrkysová na košili i opasku se skutečně jen tak nevidí. Jak vidno ale, i na červeném VIP koberečku může tato sestava vyniknout v davu.

 

 

Donald Glover + Gillian Jacobs

Americké duo Donald Glover a Gillian Jacobsová se nechalo fotografem zvěčnit na střešní party NBC v San Diegu. Donald se rozhodl vykročit zpoza svého obvykého stylu (zahrnujícího tričko a cokoliv s kapucí) a zkusit poměrně pohlednou variaci na brýle Buddy Hollyho a světle růžový košilový odstín.

 

 

Michael Keaton

Známý herec byl zachycen, jak opouští show „The Late Show with David Letterman" v Manhattanu. Brýle by sice snesly vhodnější tvar a i ten límeček mohl být štíhlejší, jinak se ovšem Michaelovi podařilo vystihnout postavu milánského gentlemana s jeansy a jemným vzorkem na košili dokonale...

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!