Nejstylovější muži minulého týdne, díl 17.

Publikováno: 15.08.2010 12:32 | Petr Hájek Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších... 

Taylor Lautner & Megan Fox

Pokud jde o dvojici na snímku, tak ta byla zachycena na akci Teen Choice Awards 2010 konané v Los Angeles. Taylor drží věci na uzdě, nakonec tedy zvolil jen kombinaci tvořenou toliko trojicí skvělých věcí - plédové košile, tmavých jeansů a nejlepšího příslušenství, jaké muž může mít: Megan Fox.

 

 

Rivers Cuomo

V kalifornském Huntington Beach byl vyfocen i Rivers Cuomo zpívající se svou kapelou. Bunda v hořčičné žluti je odvážná barva, které se poměrně špatně kombinuje. Jednou z těch přijatelných kombinací je nicméně právě modrá a bílá.

 

 

Ryan Gosling

Velmi stylová osobnost Ryana Goslinga vyfocená v Torontu se rozhodla experimentovat s botami v duchu 19. století. V šatech ale nicméně pořád dominuje moderna. takže Ryan Gosling vypadá ve finále trochu jako moderní James Dean století 21.

 

 

John Legend

John byl pro změnu zachycen na akci Good Morning America v Central Parku NYC. Johna zmiňujeme z toho důvodu, jelikož opět vynáší na světlo jedno odvěké a zajímavé stylové dilema - zda mužům za různých situací více sluší trička kruhová nebo do „V". I tentokrát však konkrétní doporučení zůstane zřejmě věcí osobních preferencí.

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!