Nejstylovější muži minulého týdne, díl 18.

Publikováno: 24.08.2010 13:39 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Pharrell Williams

V Londýně zachycený Pharrell Williams se objevil v kombinaci sedící k mini-trendu tohoto týdne - kombinaci sestávající hned na dvou místech z náhodně rozházených výrazných znaků. Bílé tričko neurazí nikdy a bunda v lehkém military stylu věci kupodivu také prospěla.

 

 

Will Ferrell

Na mezinárodním letišti v australském Sydney byla fotografem zachycena i osobnost právě přicestovavšího Willa Ferrella. Čepici bereme, horní část taktéž, ale nikdo nám nevymluví, že podobné akčně rudé kalhoty by se více nehodily na nějakou sportovní událost. Jako zdaleka lepší volba se pro Willa nabízely kalhoty v barvě černé, resp. odstínu proužků.

 

 

John Mayer

Hudebník John Mayer byl zachycen v Tinley Parku v americkém Illinois jak se věnuje své oblíbené činnosti - totiž hře na kytaru. Skutečně se vám to nezdá, kalhoty mají rozkrok posazený opravdu radikálně nížeji, nežli je v krejčovské branži zvykem. O důvodu se můžeme jen dohadovat, ale zřejmě rád přitahuje pozornost a budí dojem nadprůměrnosti...

 

 

Jason Bateman a Amanda Anka

Na premiéře filmu The Switch se mimo jiné objevili také Jason Bateman a Amanda Anka. Jason je přímo prototypem moderního dobře oblečeného gentlemana, který dobře ví, jak mísit svoji garderobu. Celkový dojem jen podtrhují kožené šněrovací boty a ručně pletená kravata od J.Crew.

 

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!