Nejstylovější muži minulého týdne, díl 19.

Publikováno: 09.09.2010 16:02 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Neil Patrick Harris

Na letošním udělování Emmy bylo k vidění spousta zajímavého, třeba Neil Patrick Harris a jeho sako s klopami ve stejné barvě jako kravata. Někteří hodnotí pozitivně, jiní negativně, nicméně dle našeho soudu se tento kousek z Calvin Klein Collection docela povedl.

 

 

Matthew Fox

Pokud jde o Matthewa Foxe, tak ten sáhl po tradičnější štíhlejší celočerné kombinaci a i tentokrát se mu to povedlo (jeho štíhlá figura je na něj navíc jak dělaná). Jako obvykle neuškodilo ani tento model podtrhnout atraktivní ženou.

 

 

George Clooney

Když má někdo po červeném koberci naběháno tolik kilometrů, co za ta léta George Clooney, pak se pro něj jistě stane zvládání stylových detailů svého ošacení stejně jednoduché - ba přímo druhou přirozeností.

 

 

Alan Cumming

Samozřejmě zdaleka ne všechny modely viditelné na Emmy byly prvotřídní. To takový Alan Cumming se snažil trochu imitovat Charlie Chaplina, nicméně nepovedlo se a ve finále skončil s modelem, který by se dal spíše označit až za téměř ženský.

 

 

 

Hodnocení článku:Komentáře

Sony chystá na rok 2011 plnohodnotný 3D notebook Sony chystá na rok 2011 plnohodnotný 3D notebook Pod pojmem 3D se až donedávna obvykle ze strany výrobce rozumělo, že dotyčný přístroj obsahuje kvalitní 3D akcelerátor, Sony tím... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!