Nejstylovější muži minulého týdne, díl 19.

Publikováno: 09.09.2010 16:02 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Neil Patrick Harris

Na letošním udělování Emmy bylo k vidění spousta zajímavého, třeba Neil Patrick Harris a jeho sako s klopami ve stejné barvě jako kravata. Někteří hodnotí pozitivně, jiní negativně, nicméně dle našeho soudu se tento kousek z Calvin Klein Collection docela povedl.

 

 

Matthew Fox

Pokud jde o Matthewa Foxe, tak ten sáhl po tradičnější štíhlejší celočerné kombinaci a i tentokrát se mu to povedlo (jeho štíhlá figura je na něj navíc jak dělaná). Jako obvykle neuškodilo ani tento model podtrhnout atraktivní ženou.

 

 

George Clooney

Když má někdo po červeném koberci naběháno tolik kilometrů, co za ta léta George Clooney, pak se pro něj jistě stane zvládání stylových detailů svého ošacení stejně jednoduché - ba přímo druhou přirozeností.

 

 

Alan Cumming

Samozřejmě zdaleka ne všechny modely viditelné na Emmy byly prvotřídní. To takový Alan Cumming se snažil trochu imitovat Charlie Chaplina, nicméně nepovedlo se a ve finále skončil s modelem, který by se dal spíše označit až za téměř ženský.

 

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!