Nejstylovější muži minulého týdne, díl 2.

Publikováno: 02.02.2010 08:37 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších. Naším cílem není v tomto seriálu ani tak představovat vám muže a jejich styl výhradně jen co nejdokonalejší, naopak - budeme usilovat o to, uvádět zde v první řadě osoby, které se nebojí nějaký zajímavý styl projevit.

1.   Orlando Bloom

Na akci „Sundance Film Festival" se objevila řada slavných osobností a mimo jiné i Orlando Bloom. Zajímavá je zejména jeho šála. Kombinace žluté s modrozelenou a hnědou je velmi neobvyklá a na šedočerném pozadí velice vystupuje. Šátek samotný bychom ovšem neoznačili ani tak za přehnaně hezký jako spíše výrazný.

 

 

2.   Kayne West

V Paříži se na „Chanel's Haute Couture Show" pro změnu mihnul sympaťák Kayne West (na snímku s Amber Rose v neméně zajímavém modelu), jenž sáhl po osvědčené klasice. Jak vidno, černý oblek a bílá košile nemusí nutně vyžadovat i kravatu nebo motýlka.

 

 

3.    Diego Luna

A jsme opět zpět na „Sundance Film Festivalu". Tentokrát se nám před mušku dostal Diego Luna, jehož bílošedě nakombinovanému obleku jednoznačně dominuje výrazný (a teplý) šátek v netypické kombinaci fialové a tmavě hnědorudé. Je zřejmé, že většina mužů zde sáhla po praktičtějších doplňcích před těmi líbivými. Inu zima je zima zkrátka...

 

 

4.    Adrien Brody

I dnes poslední stylový muž byl k nalezení na akci „Sundance Film Festival". Jde o Adriena Brodyho, který byl k vidění v tomto teplém svetru krémové barvy a se zvířecím motivem. Jak vidno, i obyčejný správně zvolený svetr (mimochodem zapnutý na dva knoflíky, jako jednořadové sako), může nahradit společenskou klasiku a přitom zároveň i působit přirozeně.

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!