Nejstylovější muži minulého týdne, díl 20.

Publikováno: 26.09.2010 18:24 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Jefferson Hack

V Londýně zachycený Jefferson Hack se odvážně pouští do končin, kam si většina běžných stylových smrtelníků netroufne - dvojřadové sako s jedním párem knoflíků nebo kolárek v duchu mandarínské košile mluví za vše. Když k tomu připočteme účes á la Caesar a sebevědomé vystupování, je o vizáž stylového rebela postaráno.

 

 

Steve Martin

Pokud jde o Steve Martina, tak toho fotograf zachytil v kalifornském Beverly Hills. Relativně solidní sestava u něj byla zbytečně rozrušena třemi věcmi, které jistě najde i začátečník: stuha na klobouku, oranžová taška a růžové ponožky. Základ nicméně špatný není.

 


 

Ryan Raynolds

Oranžová podruhé a pro změnu stylově. Tak přesně to je případ Ryana Raynoldse zachyceného v New Yorku. Ryan dokazuje, že se člověk nemusí bát kompletu v jediné barvě (a tedy nemusí nutně všude cpát i další barvy), kterou pouze jemně podtrhuje jinak kolorovaná kravatová přezka.

 


 

Sam Worthington

Taktéž i Sam Worthington vyfocený na premiéře filmu Last Night v kanadském Torontu na tom je poměrně slušně: bílá košile bez kravaty funguje s tímto typem límce velmi dobře, jen by mu snad někteří mohli vyčítat více jak týdenní vousy - my to nicméně rozhodně nebudeme...

 


 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!