Nejstylovější muži minulého týdne, díl 21.

Publikováno: 24.10.2010 14:02 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Liev Schreiber

V New Yorku na Broadwawy byl zachycen Liev Schreiber s Naomi Wattsovou. Ačkoliv je Liev oblečený jako dokonalý gentleman, kapku se k celé situaci a gentlemanskosti nehodí to, že pózuje na snímku pro jedno děvče a drží přitom za ruku druhé.

 

2010-10-22-1

 

John Malkovich

Pokud jde o Johna Malkoviche, tak i ten na premiéře filmu „Red" vypadal poměrně přijatelně. Snad jen si mohl rozepnout sako „na půl žerdi", jak je dnes v těchto kruzích obvyklé. O nějaké zásadnější stylové selhání se ale jistě nejedná.

 

2010-10-22-1

 

Collin Farrell

V kalifornském Hollywoodu vyfocený Collin Farrell je tentokrát v typickém LA-stylu. K saku si zvolil jemný světlý proužek, který bude jistě vadit řádově méně lidem, nežli dvojice jeho velkých kruhových náušnic. Hnědý klobouk věci taktéž příjemně podtrhuje, což nás mimochodem přivádí k podotknutí, že se pánským kloboukům už bohužel nevěnuje taková pozornost jako kdysi, kdy jich měl každý správný muž hned několik pro různé příležitosti.

 

2010-10-22-1

 

Adrian Grenier

V New Yorku se magazínu GQ podařilo ulovit i snímek Adriana Greniera, u něhož došlo jaksi nechtíc k vytvoření zajímavé chameleonsko-stylově-umělecké kombinace: při pohybu okolo monochromatické abstraktní malby na pozadí se s podobným motivem na tričku téměř ztrácel. Co se týče jeho sluchátek, tak ta má na krku takřka jistě z důvodů praktických, nežli právě stylových, možná i to je důvod, proč je maskuje modrou šálou....

 

2010-10-22-1

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!