Nejstylovější muži minulého týdne, díl 22.

Publikováno: 04.11.2010 14:29 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Chris Pine

V kalifornském Westwoodu byl tento týden zachycen Chris Pine, jež se objevil v opravdu pozoruhodné kombinaci laděné převážně do odstínů modré. I sako a kalhoty „táhnou" spíše k velmi temně fialové, nežli právě černé. Vše je pak podtrženo namodralou kravatou a modrým kapesníčkem. Velmi zajímavé jsou ale i boty s komplexní nejednou texturou.

 

2010-11-04-1

 

Ed Westwick

V New Yorku zaujal pro změnu Ed Westwick, který sice též zvolil převážně modrou kombinaci, ovšem sází tentokrát na rozhalenku a prostou košili s puntíkovým vzorem (kdo by před nějakými sto lety čekal, že i muži budou jednou nosit puntíky?). Sako ležérně zapnuté na jeden knoflík a velký prsten dodávají na auře mystična.

 

2010-11-04-1

 

Andrew Garfield

Pokud jde o Andrewa Garfielda vyfoceného v kalifornském Beverly Hills, tak k tomuto modelu máme dvě drobné výhrady. Předně, materiál svojí lesklostí nedává vzniknout dojmu zralého muže, ale spíše kloučka s prvním oblekem, resp. kouzelníka-eskamotéra. Nemluvě o možná až příliš úzké kravatě zde působící opět spíše kontraproduktivně.

 

2010-11-04-1

 

James Franco

Rovněž z kalifornského Beverly Hills pochází i snímek Jamese Franca. Oblek i kravata relativně v rozumné kombinaci (byť kravata špetku nedotažená). Co nás však bude zajímat zdaleka nejvíce je knírek a úsměv dotyčného, který je doslova bronsonovsky odzbrojující. Jinými slovy, úsměv se v moři zamračených tváří nikdy neztratí!

 

2010-11-04-1

 

Hodnocení článku:Komentáře

Stylové piano do domácnosti Stylové piano do domácnosti Firma Steinway & Sons se rozhodla oslavit 70. výročí narození Johna Lennona uvedením nového zajímavého piana.     V... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!