Nejstylovější muži minulého týdne, díl 23.

Publikováno: 13.11.2010 12:40 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Susan Downey a Robert Downey, Jr.

Partnerské duo Susan Downeyové a Roberta Downeyho juniora bylo zachyceno v New Yorku a samozřejmě jej zmiňujeme proto, jelikož jeho sáčko je opravdu velmi velmi zajímavé (stylový cynik by možná poznamenal, že si klasiku polil kávou). Kupodivu k němu docela i sedí použitá rozhalená polokošile ležérnějšího střihu. K tradičnímu VIP saku by se však hodila řádově méně.

 

2010-11-13-1

 

Talia Balsam a John Slattery

Rovněž i dvojice Talia Balsam + John Slattery byla vyfocena v New yorku, kde John potěšil svými perfektně zastřiženými vousy. Snad jen ta košile by mohla být špetku víc do modra než právě do červena.

 

2010-11-13-1

 

Michael Pitt

A do třetice se odebereme do italského Říma za Michaelem Pittem na Mezinárodní Filmový Festival. Sestava je poměrně slušná, hlavně brýle a účes ji drží nad vodou. Jak už to tak ale bývá, vždycky je nějaká ta muška v polévce: ta podivná věc na krku spíše ruší, nežli obohacuje a ani ty boty s okovanou špičkou nám k události příliš nesedí (pásek budiž).

 

2010-11-13-1

 

David Arquette

A finále se opět ponese v duchu Ameriky a zastupovat ji bude David Arquett, jehož snímek byl pořízen v Los Angeles. Tímto modelem popravdě příliš nadšeni nejsme. Brýle by mohly mít tmavší obroučky (takto působí kapku „strejcovky"), motýlek patří NAD sako i límec, nikoliv pod něj, o výběru raději taky nemluvě. Sako nás upřímně rovněž příliš nenadchlo, jelikož působí stejně jako brýle.

 

2010-11-13-1

 

 

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!