Nejstylovější muži minulého týdne, díl 24.

Publikováno: 22.11.2010 15:39 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...  

Jason Sudeikis

K zajímavému módnímu experimentu se tento týden odhodlal Jason Sudeikis zachycený v New Yorku. Dát si mezi košili, kravatu a sáčko modrou bundu na zip, to se skutečně jen tak nevidí. Přímo šokující je pak ale zjištění, že ono to vlastně nevypadá až tak strašně. Co ovšem strašně vypadá jsou ty zelené tenisky.

 

2010-11-22-1

 

Ed Westwick

Opět v New Yorku nafocený Ed Westwick si pod kožený žaket vzal nepříliš dobře viditelnou pletenou vestu, která funguje do té doby, pokud i zbytek garderoby drží dotyčný v uhlazeném, spořádaném a upraveném duchu - což dnes platí.

 

2010-11-22-1

 

Jake Gyllenhaal

I do třetice návštěva v New Yorku. Tentokrát nám v hledáčku fotografa neutkvěl nikdo jiný než Jake Gyllenhaal. K Jakeovu oblečení není moc co říci - není totiž mnoho mužů, kteří by vypadali v obleku lépe. Inu, co dodat, kvalitní postava a kvalitní model je dokonalá kombinace!

 

2010-11-22-1

 

Anderson Cooper

Horkým favoritem a posléze i jasným vítězem na pozici finálního člena naší stylové čtveřice se stal poměrně záhy i Anderson Cooper, jež je na snímku k vidění v róbě skutečně maximálně neobvyklé: vzal si ji, když v centru pro výzkum opic v Iowě četl jakýsi veřejný report.

 

2010-11-22-1

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!