Nejstylovější muži minulého týdne, díl 26.

Publikováno: 11.12.2010 09:03 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...  

Ryan Seacrest a Julianne Hough

Pokud jde o duo Ryan Seacrest a Julianne Hough, tak kromě evidentního vizuálního přínosu Julianne zaujal v Paříži i Ryan a to zejména se svým dvojřadovým pláštěm. Jeho odstín je přímo perfektní, ovšem zajímavý je i dalšími věcmi - třeba oním tmavě lemovaným límcem nahoře a nezvykle nahusto posázenými knoflíky.

 

2010-12-11-1

 

David Beckham

Známá sportovní legenda David Beckham se v Londýně objevila v nezvyklé kombinaci pláště a šátku v odstínu pouštních velbloudů. Je to pro něj rozhodně zajímavý experiment (zejména platí pro šátek s dalšími odstíny včetně fialové) a dokazuje, že mu sluší i jiné věci, nežli jen a právě černá.

 

2010-12-11-1

 


 

Gavin Rosedale

I v Londýně nafocený Gavin Rosedale letošní týden poměrně odhadl. Boty a plášť působí tak trochu lacinějším dojmem, nicméně veselejší šála to relativně slušně srovnává. A ještě pár upřímně jedovatých slov ke kabátu - je možná až příliš dlouhý, tak nějak „Draculovsky" řekl by jeden.

 

2010-12-11-1

 


 

Hugh Jackman a Elvis Costello

Co se týče aktuálního týdne a zajímavých postřehů z New Yorku, tak i zde se cosi originálního nalezlo: Hugh Jackman a Elvis Costello. Plášť Elvise Costella je sice dokonalé délky, ovšem nabízí se otázka, proč vlastně nosí tu malou čepici, když ji nemá ani přes uši, ani na čele. Hugh Jackman naopak potvrzuje, že se i v zimě dá vyjít v letní kombinaci.

 

2010-12-11-1

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!