Nejstylovější muži minulého týdne, díl 27.

Publikováno: 23.12.2010 10:36 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Paul Rudd

V Los Angeles zachycený Paul Rudd již také přesedlal na zimní odstíny. Přesto, že léto je pro nás ještě daleko, obyvatel Kalifornie si může pohodlí rozhalenky v naprostém klidu dopřát již nyní.

 

2010-12-23-1

 

Lauren Miller a Seth Rogen

Sympatické duo tvořené Lauren Millerovou a Sethem Rogenem se pro změnu mihlo ve Westwoodu v Kalifornii, kde bylo též promptně vyfoceno. Zajímat nás dnes však bude spíše věc osobnějšího rázu - když věci srovnáme s minulem, tak Seth vypadá jednoznačně lépe, pokud je trochu baculatější.

 

2010-12-23-1

 

James Franco a Marina Abramovič

Duo zachycené pro změnu v New Yorku vypadá poměrně neutrálně, až na jeden drobný detail - jamesovu norskou lyžařskou čapku. Nedá se říci, že by mu neslušela, navíc jí jistě dává přednost před jinou ochranou na ulici z určitého důvodu (cítí se v ní dobře, příjemný materiál, ...).

 

2010-12-23-1

 

Michael Shannon

Taktéž z New Yorku pochází i snímek Michaela Shannona. Barevné kalhoty určitě v davu nezapadnou, na druhou stranu vystupují možná až příliš... I zbytek oděvu působí spíše jako pro joggera, nežli na nějakou veřejnou večírkovou akci.

 

2010-12-23-1

 

Stephen Dorff

A do třetice New York, tentokrát však v režii Stephena Dorffa. Tohoto chlapíka zmiňujeme zejména kvůli jeho dokonalé šedo-šedé kombinaci.

 

2010-12-23-1

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!