Nejstylovější muži minulého týdne, díl 28.

Publikováno: 03.01.2011 16:36 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Christian Bale

Co se týče výrazné osobnosti Christiana Baleho, tak ten se objevil v New Yorku na blíže neupřesněné akci, což nás však až tak nezajímá. Co nás naopak zajímá velmi, tak zjištění, že dotyčný má odvahu brát si i na konvenčnější události nekonvenční oblečení a jeho jasný pohled naznačuje, že se ani nebojí svoje rozhodnutí konfrontovat s okolním světem.

 

2011-01-03 -1

 

Jim Sturgess

Ve Spojených Arabských Emirátech (Dubaj) byl pro změnu zachycen Jim Sturgess. Jeho kravata je možná až příliš hladká a úzká, naopak vše ostatní se mu docela povedlo trefit (tj. kalhoty, límec, odstíny). Vlastně možná i ty boty mohly být o chlup méně špičaté, přece jen nejsme na ranči...

 

2011-01-03 -1

 

Michael Pitt

Rozhodně zajímavou osobností tohoto týdne je i Michael Pitt, jehož snímek byl rovněž pořízený v New Yorku. Celočerná kombinace je působivá, ovšem opět to vypadá, že se zapomnělo na boty, které jsou buď hodně špinavé nebo hodně okopané. Jestliže jde o výraz nějaké vnitřní rebelie nebo zkrátka smůlu při vystupování z taxíku si nicméně netroufáme na tu dálku přes oceán odhadnout.

 

2011-01-03 -1

 

Johny Depp

A trumfové eso na závěr - Johny Depp v Berlíně! Model sice působí kapku „mafiánsky", to mu ale nijak neubírá na líbivosti - namátkou ten řetízek s hodinkami je dokonalost sama! Co má ovšem znamenat onen had u pravého stehna netušíme - prodloužený okraj šátku to totiž evidentně není.

 

2011-01-03 -1

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!