Nejstylovější muži minulého týdne, díl 29.

Publikováno: 12.01.2011 16:41 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Robert Pattinson

Jak potvrzuje snímek Roberta Pattinsona, vypadá to, že rok 2011 bude (opět) obdobím, kdy mladé jasné hlasy nových stylových vůdců budou dobývat pozice držené vyzrálejšími stylovými matadory. A tak to má být, nakonec život je změna... Pískově-béžová bunda k černé košili? Proč ne.

 

2011-01-12-1

 

Joe Jonas

V Los Angeles vyfocený Joe Jonas se rozhodl sáhnout po mírně rebelantské vizáži, za kterou by se nemusel stydět ani vůdce gangu z brooklynských parků. Šedé tričko se surfařským motivem sedí jako ulité, stejně jako jeansy, tenisky a kožená bunda. Od dokonalosti dělí tuto sestavu snad jen jediná věc - nějaké to děvče po boku.

 

2011-01-12-1

 

Zac Efron

V kalifornském Hollywoodu byl pro změnu zachycen Zac Efron. Dnes nás u něj ale ani tak nebude zajímat ona taška, brýle nebo tričko, jako spíše ony skvělé pískově žluté kalhoty. Co se týče kombinace trička a kalhot, pak má Zac oproti většině z nás samozřejmě tu výhodu, že v Kalifornii nemusí řešit dlouhé teplé pláště a zimní kalhoty.

 

2011-01-12-1

 

Kellan Lutz

A tentokrát jedna z Las Vegas s Kellanem Lutzem. Pro dnešní finále bude Kellan spíše důkazem, že se nic nemá přehánět - máme na mysli zejména ony přeleštěné boty, v jejichž odrazu by se člověk mohl po ránu snad i holit. I sako působí spíše jako pro bodyguarda, krupiéra nebo striptéra, spíše než na nějaký večírek.

 

2011-01-12-1

 

Hodnocení článku:Komentáře

Mobilní telefon Louis Vuitton GSM 2011 Flip Gold Magic Mobilní telefon Louis Vuitton GSM 2011 Flip Gold Magic Představovat osobě dbalé stylu značku Louis Vuitton jistě není třeba. A právě tato stylová legenda se rozhodla představit nový a... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!