Nejstylovější muži minulého týdne, díl 3.

2010-02-14a
14.02.2010 16:35 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších....

1. Russel Brand


Na akci Grammy Awards proběhnuvší v minulých dnech v LA se objevila řada zajímavě oblečených osobností, nicméně některé byly určitě k nepřehlédnutí, jako třeba Russell Brand a Katy Perry. Pokud si někdo myslel, že snad Tom Ford ukazoval velkou část hrudníku, Russell Brand rozdrtil tento názor na prach. Jak vidno, chlupatý hrudník leckdy vydá i za košili a vázanku dohromady...

 

 

 

2. Jay-Z


Na dalším snímku vidíme Jay-Z na Grammy, který sáhl po osvědčené 3dílné kombinaci. Na jeho obleku je mimochodem vidět zajímavý fenomén: Totiž to, že když má někdo oblek s velkými klopami, měl by také patřičně proporcionálně upravit i velikost motýlka, což Jay-Z splnil na 100 %.

 

 

 

3. Jamie Foxx


Také z letošní akce Grammy pochází komplet Jamieho Foxxe. Mimořádně zajímavé je rozhodně 7knoflíkové sako s jediným z nich určeným k zapnutí. Zbytek na černočerné kombinaci kapku zaniká, nicméně symetricky působí, to zase ano. Sako je také neobvyklé svojí kombinovanou klopou.

 

 

 

4. John Legend


A i na závěr do třetice Grammy, ovšem tentokrát v podání Johna Legenda. Jako vždy prokázal dotyčný slušnou dávku vkusu a vše vypadá barevně sladěně. Trochu neobvykle však působí provedení svetru, který bychom si díky jeho síťovanosti dokázali představit spíše na ženě.

 

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!