Nejstylovější muži minulého týdne, díl 30.

Publikováno: 21.01.2011 14:59 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Jesse Eisenberg

Podivně načesané vlasy, postoj hodný spíše holuba než muže a přesto je dojem z Jesseho velmi dobrý, ba výborný, díky jeho trumfovému esu, které by se mělo stát trumfovým esem i vaším: jeho ledově modré košili (mimochodem jedna z nejuniverzálnějších věcí v šatníku), která stylově vše drobné negativní přebíjí.

2011-01-21-1

Andrew Garfield

V New Yorku zachycený Andrew Garfield drží věci zkrátka a nesnaží se zaujmout zbytečnými detaily okolo, čímž dává nepřímo najevo svoji stylovou nadřazenost nad lidmi, kteří se naopak snaží zaujmout za každou cenu. Vyberte si opatrně i vy, ke které straně se přidáte...

2011-01-21-1

James Franco a Ben Affleck

Stylové duo, o kterém bude řeč vzápětí, bylo taktéž zachyceno v New Yorku a řeč je o něm proto, jelikož oba pánové mají modely takřka dokonale stejné. Jeden se může jen domýšlet, jestli jsou oba komplety z jedné půjčovny anebo oba šijí u stejného krejčího. Právě řečené nicméně nijak nesnižuje solidní dojem z obou pánů, nakonec, mít stejné šaty jako někdo jiný muži kupodivu neberou jako tragédii na rozdíl od dam.

2011-01-21-1

Sting

Jak napovídají podivné znaky na pozadí, tato fotka samozřejmě nepochází z Evropy ani USA, ale ze Soulu, kde se Sting mihl v tomto zajímavém sáčku. Červená na tmavém saku je opravdu neobvyklá, za což se jí dostalo systematického ponížení ze strany módních magazínů, náš názor však je: pokud se v podobném saku muž s rudými vlasy cítí po stylové stránce lépe, pak proč ne?

 

2011-01-21-1

 

 

Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!