Nejstylovější muži minulého týdne, díl 31.

Publikováno: 30.01.2011 14:36 | Petr Hájek


Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Stefano Tonchi in Paris


O v Paříži zachyceném Stefanu Tonchi hovoříme z jediného důvodu: jeho stříbřitě sametové sako budilo zaslouženou pozornost, kam v něm jen vstoupil. Stefano Tonchi zvolil model rozhodně zajímavý, ovšem cena nebyla právě malá - zřejmě proto si jej řada lidí také pletla s uvaděčem.

 

2011-01-30-1

 

Sylvester Stallone


Pokud jde o Sylvestera Stalloneho nafoceného v Los Angeles, tak ten sáhl po pro něj nezvyklé kombinaci burgundského odstínu u obleku a fialového kapesníčku. Díky tomu nevypadal otravně opilý, ale spíše roztomile opilý.

 

2011-01-30-2

 

Jack White


A do dnešní stylové třetice Jack White v New Yorku. Ačkoliv se nám zdá, že to Jack přehání s imitací stylu Michaela Jacksona, rozhodně má za jednu věc náš respekt - jde samozřejmě o onu růžovou košili. To je barva, kterou si dovolí nosit jen skutečný muž jistý si sám sebou.

 

2011-01-30-1

 

Ryan Gosling


A o dnešní stylovou tečku se nám postará Ryan Gosling zachycený v kalifornském Hollywoodu. Gosling se rozhodl přidat špetku stylovosti za pomoci saténu spíše než sametu. Rovněž posílil prvek pohodlné elegance na úkor kravaty. Pochopitelně, ne snad, že by Ryan Gosling podobné berličky potřeboval...

 

2011-01-30-1

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!