Nejstylovější muži minulého týdne, díl 32.

Publikováno: 08.02.2011 16:28 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Cory Monteith


Na zahřátí si dnes dáme Coryho Monteitha v Los Angeles. Minitrendem posledního týdne jsou černé košile s černými kravatami a byl to právě Cory Monteith, který je nosil nejlépe. A aby to nebylo málo, dokonce se odbarvil i na černo, což si troufne hrdě přiznat jen málokterý muž. 

 

2011-02-08-1

 

Matthew Morrison


Druhá tažená karta pro tento týden je Matthew Morrison a opět zachycený v Los Angeles. Není samozřejmě nic špatného na tom, když se člověk oblékne jako student vracející se od zkoušky, co se ovšem na veřejnosti příliš nehodí, tak sundávat kravatu, jelikož k některým kompletům je zkrátka nezbytná, jelikož bez ní vypadají divně.

2011-02-08-1

Michael Pitt


A i do třetice černá košile s kravatou a Los Angeles. Tentokrát však v podání Michaela Pitta. Ten se posledních trendů zhostil relativně dobře a předvedl je z noblesou a elegancí. Párdenní strniště zde veskrze dobrý dojem jen podtrhuje.

2011-02-08-1

John Krasinski


Jak jsem zahájili, tak i skončíme - v Los Angeles. John Krasinski je dokladem toho, že se i celočerná kombinace nehodí pro každého: jestliže jste i vy osoba, která se často a široce usmívá, jděte určitě spíše do něčeho světlejšího (minimálně u košile a kravaty).

 

2011-02-08-1

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!