Nejstylovější muži minulého týdne, díl 33.

Publikováno: 22.02.2011 10:46 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

1. David Beckham a Victoria Beckham

Aktuální fotbalový princ se se svojí chotí objevil nedávno v New Yorku, kde si při této příležitosti na sebe vzal dvojřadý plédový oblek v tmavých odstínech. Zajímavé jsou nicméně zejména ony ponožky do žluta, které se s touto kombinací nevidí často.

 

2011-02-22-1

 

2. Ed Westwick

Tím nám ale seznam osob zahlédnutých ve skotské kostce ještě zdaleka neskončil. Podobně se vymódil (snad jen v trochu světlejší, vzorem hustější a lehce namodralé variaci) také Ed Westwick rovněž nafocený v New Yorku. Možná ale ještě ten pyšný výraz mohl nahradit neutrálním...

2011-02-22-1

3. Kanye West

Co se týče Kanye Westa pro změnu opět viděného v New Yorku, tak ten sáhl po zcela jiné kombinaci zahrnující převážně čerň. Jak vidno nicméně z oblečení ostatních, zřejmě šlo o nějakou spíše neformální akci, takže se Kanye se svým výběrem příliš nespletl. Mimochodem, Kanye zřejmě z akce nic neviděl díky noci a svým černým brýlím.

2011-02-22-1

4. Gerard Butler

A pro dnešek stylové okénko uzavře Gerard Butler v Londýně. Gerard bývá znám spíše jako stylový rebel beroucí si věci nepříliš se na danou událost hodící, zde nám každopádně představil i svoji velmi decentní stránku.

 

2011-02-22-1

 
Připojte se k nám!

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!