Nejstylovější muži minulého týdne, díl 34.

Publikováno: 05.03.2011 11:54 | Petr Hájek

Je nesporným faktem, že slavní muži jsou trochu více na očích a tedy je i jejich styl pod pečlivým okem veřejnosti. Ani my jsme proto neodolali tomu, abychom nevybrali za minulý týden pár nejzajímavějších...

Sylvester Stallone

Co se týče Sylvestera Stalloneho, tak ten se mihnul v Beverly Hills (Kalifornie). Oblékání tomuto akčnímu klasikovi docela jde, jen by snad někdo mohl říci jeho stylovému poradci, že se kapesníček nedává do saka tímto způsobem. Lehce lososová košile a fialové brýle jsou ale rozhodně kombinace, kterou by od něj zřejmě jen málokdo čekal.

 

 

2011-03-05-1

 

Chace Crawford

A nyní sice opět Kalifornie, ovšem tentokrát Hollywood a Chace Crawford. Jako obvykle se Crawfordovi úspěšně podařilo poprat se s černou motýlkovou klasikou, která je snad tím nejzákladnějším modelem a přesto jej málokdo zvládne tak na jedničku, jako právě on.

2011-03-05-1

Pete Wentz

A opět jeden Hollywood. Nyní ale s Petem Wenzem. Jak se sami můžeme přesvědčit, ten sáhl po kombinaci jednoznačně asymetrické (bunda s originálně pojatým zipem) a bezúčesové. Vše doprovází tradiční černé tenisky. Suma sumárum, žádný trhák vhodný tak pro roznašeče pizzy nebo studenta s napjatým rozpočtem.

2011-03-05-1

Zac Efron

A dnešek uzavřeme jedním drobným výletem do New Yorku se Zacem Efronem. Jeho model je díky Zacově mužně souměrné figuře perfektní a tedy vhodný téměř všude. Za vypíchnutí však stojí zejména onen kousek doplňku balancujícího někde mezi šátkem a šálou a jasně dokazují, že podobný typ ošacení není jen ženskou výsadou a (ve vhodné situaci a kombinaci) sedí i k mužům.

 

2011-03-05-1

 

Hodnocení článku:Komentáře

Aktualizováno: Tašky a kabelky od Josefa Klíra Aktualizováno: Tašky a kabelky od Josefa Klíra Shodou okolností jsou to zrovna dva roky, co jsem pro Menstyle napsal článek o pánských taškách. Snažil jsem se tehdy postihnout skutečnost,... Předchozí článek "Michelinská hvězda je jako Oscar v kuchařském světě." Když něco chcete opravdově zažít, dělat či poznat, vydejte se tam, kde se taková příležitost nabízí od skutečných profesionálů.... Další článek

Víte o něčem, co by zajímalo i další naše čtenáře? Pošlete tip redakci!